• 1

ZEKA OYUNLARI ÖĞRETMEN EĞİTİMİ

TÜRK BEYİN TAKIMI

Öğretmenler, Öğretmen adayları ve tüm zeka oyunu meraklılarına Zeka Oyunları dersi öğretmen eğitimi veriyor.

Türk Beyin Takımı – TBT tarafından hazırlanan ve MEB Talim Terbiye Kurulu tarafından onaylanan Zeka oyunları seçmeli ders müfredatı ile uyumlu olan programa devlet veya özel eğitim kurumlarında görev yapan her branştan anaokulu, ilkokul, ortaokul, lise öğretmenleri ve üniversitede eğitim görenler katılabilir.

Türk Beyin Takımı – TBT, başta MEB’e bağlı kurumlarda seçmeli zeka oyunları dersi vermek isteyen öğretmenler başta olmak üzere tüm katılımcılara 4 günlük bir eğitim uygulayacak. Bu eğitimlerde katılımcıların zeka oyunları dünyası ile tanışmalarını, farklı oyun türlerini ve çözüm yöntemlerini anlamalarını, ünite planı ve yıllık plan çıkarmalarını sağlayacaktır.

EĞİTİM TARİHLERİ:

KURS: 15-16-17-18 Haziran  2017    tarihlerinde toplamda dört gün yoğunlaştırılmış olarak eğitim verilecektir.

Derslerde M.E.B. müfredatına uygun, Akıl ve Zeka oyunları eğitimine yönelik hazırlanmış ÜÇ ADET FARKLI DERS KİTABI TEMEL ALINARAK konular işlenmektedir. Akıl ve zeka oyunları eğitimi için özel hazırlanmış zeka oyunları ders kitapları kurs gören kişilere ücretsiz olarak verilecektir.

Bu eğitimlerde katılımcılar sıra dışı düşünme, mantık yürütme, ip uçlarını doğru değerlendirme, strateji geliştirme, dikkat-konsantrasyon sağlama, görsel-uzamsal algı geliştirme, hafıza güçlendirme, analitik düşünme becerisini farklı yollardan kazanma becerilerini destekleyecek akıl oyunları, işlem oyunları, sözcük oyunları, mantık oyunları, hafıza ve görsel oyunlar, karma zeka oyunları, strateji oyunları, mekanik oyunlar ve en popüler masa üstü kutu oyunları alanında eğitim alacak olup tüm bu oyunlarla ilgili birçok uygulamalı alıştırma yapacaklardır.

Katılımcılarımız kurs sonrasında Akıl ve Zeka oyunlarını öğrenmiş olacaklar, bu oyunların eğitimini verecekler ve öğrencilerini okullar arası akıl ve zeka oyunları yarışmalarına hazırlayabilecektir.

 

SERTİFİKA:

Eğitimleri başarıyla bitiren katılımcılar, kurs sonrası verilecek Zeka oyunları öğretmenlik sertifikası ile resmi ve özel okullarda seçmeli zekâ oyunları dersine girebilirler.

KATILIMCI SAYISI:

Eğitim sınıfları, eğitimlerin size özel ve uygulanabilir olması için ortalama 10 katılımcıdan oluşmaktadır.

Zeka oyunları eğitimine ön kayıt için kimlik bilgilerinizi ve katılmak istediğiniz dönemi belirterek ilgili mail ( Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.) adresine Başvuru formu göndermeniz gerekmektedir. Ön kayıt sonrası size ulaşacak bilgiler doğrultusunda kesin kayıt için kurs ücretinin başvurduğunuz eğitim tarihinden en az bir hafta önce banka yoluyla ödenmesi gereklidir.

Dikkatinize: Eğitime kabul edilecek kişiler belirlenirken, ödeme sırası esas alınacaktır.

 

Zekâ Oyunları Öğretmen Eğitimi

zeka-oyunlari

 

EĞİTİM ÜCRETİ:

Dört ( 4 )  günlük kurs ücreti 950 TL +kdv dir.

Eğitim kitapçıkları, kullanılan materyaller ücrete dahildir. Öğretmen ve gruplara indirim uygulanmaktadır. İndirimli kurs imkanları ve ücretleri için Lütfen telefonla arayınız.

 

EĞİTİM YERİ ADRESİ:

 

Ezberbozan Akıl Oyunları

Turan güneş Bulvarı 175/1 Oran-Ankara  

Tel: 0312 476 40 50 

Toplu Eğitim Program Talepleri (Özel Okullar, Özel kurumlar) veya İl dışı eğitimler için arayınız:

 

Türk Beyin Takımı,

Dünya  Zeka Oyunları Federasyonunun,  Türkiye’deki Resmi Tek Temsilcisidir.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Türk Beyin Takımı

Sayılarla TBT

Sayılarla TBT

Türk Beyin Takımı (TBT) TBT , Dünya Zeka Oyunları Şampiyonalarında...

Turnuvalar

Başkent Üniversitesi Uluslararası Açık Satranç Turnuvası

Türkiye Satranç Federasyonu ve Başkent Üniversitesi işbirliği ile düzenlenen Başkent...

Haber

ZEKA OYUNLARI ÖĞRETMEN EĞİTİMİ

TÜRK BEYİN TAKIMI Öğretmenler, Öğretmen adayları ve tüm zeka oyunu...